Loading...

Do VII edycji Konkursu zgłoszono 16 obiektów w czterech kategoriach konkursowych. Ceremonię wręczenia statuetek i dyplomów, podczas której zaprezentowano wszystkie zgłoszone obiekty, poprowadziła Dagmara Lerch przy współudziale profesora Janusza Szelki i profesora Kazimierza Flagi.
Jury, w którego skład wchodzili profesorowie: Kazimierz Flaga, Kazimierz Furtak, Wojciech Radomski, Janusz Szelka, oraz redaktor zarządzająca „Mostów” Dagmara Lerch, z uwagi na wysoki poziom zgłoszonych realizacji, poza czterema nagrodami głównymi przyznało także dwa wyróżnienia. Uhonorowani zostali najbardziej innowacyjni projektanci i inżynierowie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu!

Redakcja „Mostów” składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji Konkursu wszystkim członkom jury. Dziękujemy także prof. Janowi Biliszczukowi, Małgorzacie Skowronek i całemu Komitetowi Organizacyjnemu Wrocławskich Dni Mostowych – to dzięki ich wsparciu co roku możemy wręczać nagrody na największym – i jednym z najważniejszych – spotkaniu branży mostowej.